Program Rádia Blaník

Přehled programů

Pohodová hudba, skvělí moderátoři a výborně vymyšlený program – to je Rádio Blaník.

Jaké na vás čekají pořady?

Možná už vás nebaví poslouchat rádio přeplněné reklamami a cizojazyčnými písničkami. Jestli hledáte rádio, kterému budete rozumět a budete se u něho bavit, tak hledáte Rádio Blaník. Program Rádia Blaník je vytvořený podle časového harmonogramu mnoha lidí. Například ráno vás zbudí „Budíček Rádia Blaník“, od 10 do 11 hodin budete cestovat „S Čechem po Čechách“, před polednem můžete poslouchat písničky „Hezky česky bez reklam“ a v závěru dne Vám Rádio Blaník zahraje „Písničky z lásky“.

Dobré ráno Rádia Blaník

Doporučuji nastavit si budíček na frekvenci Rádia Blaník. S ranním vysíláním Rádia Blaník vstanete z postele tou pravou nohou. Hned ráno se tak můžete naladit na pohodovou vlnu. Ranní vysílání Vás ale bude také informovat o čerstvých zprávách v novém dni. Ranní vysílání moderuje Pavel Kučera, který vám popřeje dobré ráno a přinese všechny zajímavé informace do začátku dne.

Budíček Rádia Blaník

Budíčkem Rádia Blaník můžete vzbudit někoho z vašich blízkých či známých. Stačí poslat SMS do Rádia Blaník a přihlásit do tohoto programu někoho z vašich známých. Každý vzbuzený člověk od Rádia Blaník dostane jako dárek malý modrý budíček. Tak co, nechcete vyhnat z postele nějakého lenocha i vy?

S Čechem po Čechách

S Čechem po Čechách se každý den od 10 hodin projdete po nejzajímavějších místech u nás. Česká republika má těch nejkrásnějších míst opravdu hodně. Poslouchejte Rádio Blaník, třeba se Vladimír Čech projde zrovna kolem vašeho domu.

Dopravní zpravodajství

Rádio Blaník vám při poslechu na cestách poradí, kterým místům se máte raději vyhnout. Jestli se dostanete do dopravní zácpy právě vy, nebo se Vám stane další neštěstí na silnicích, tak volejte linku 603 11 71 71 a informujte ostatní řidiče o možnostech kolizí na silnicích. Příště může Rádio Blaník poradit objízdnou trasu zase Vám.

Co vás dnes potěšilo?

Pro lepší náladu není nic lepšího, než se dozvědět o štěstí druhých. Různá rádia na vás útočí tím, kde se stalo jaké neštěstí. To ale celkovou atmosféru u rádia ještě zhoršuje. Zhoršená atmosféra má prokazatelně vliv i na průběh celého vašeho dne. Rádiu Blaník ale můžete každý den říct, co vás dnes opravdu potěšilo. SMS o vašem štěstí můžete posílat vždy po 15. hodině.

Písničky z lásky

Písničky jen pro zamilované. Svoje dvě hodiny mají všichni zamilovaní na Rádiu Blaník denně od 22 hodin. Písničky pro zamilované si jistě oblíbí všechny zamilované páry. Písničky z lásky vám ale také připomenou všechny nostalgické vzpomínky, které jste kdy prožili.

Písničky na přání

Samozřejmostí tohoto rádia jsou i písničky na přání. Písničky na přání Vám na Rádiu Blaník hrají každé první pondělí v měsíci. Celý den na vaše přání a hezky česky. Rádio Blaník hraje i písničky pro oslavence. Písničky pro oslavence se hrají každý den od 19 hodin. O písničku na přání si ale napište minimálně týden do předu. Jen tak máte zaručeno, že vám písnička zahraje v ten správný čas.