Online vysílání - Rádio Blaník

Rádio Blaník online

Jste příznivci moderního rádia Blaník, ale nemáte k dispozici přijímač? V tom případě se vám nabízí skvělá alternativa ve formě online poslechu a to prostřednictvím vašeho počítače, notebooku, tabletu, chytrého telefonu, ale i jakéhokoliv dalšího přístroje, který se dokáže připojit k internetu. Rádio Blaník online poslech je příjemný za každé situace, pokud jste v práci a chcete si zpříjemnit den, pokud vás čeká náročné cestování, ale i pro chvíle relaxu. Samotný Rádio Blaník online poslech je umožněn ať už jste kdekoliv, je jedno, jestli se nacházíte mimo signál vysílání, nebo dokonce, jestli jste v zahraničí, online ho může poslouchat kdekoliv.

Česká i zahraniční klasika

Pokud je pro vás popová hudba lákavá a máte rádi i českou a zahraniční klasiku, tak se máte na co těšit. Velmi zábavné jsou ovšem i pořady, které se zde pravidelně vysílají. Řidiči ocení Dopravní zpravodajství, díky němu se lze dozvědět, co se právě na silnicích děje a podle toho zjistit, jestli se můžete vyhnout nějaké koloně, díky číslu 603117171 může o aktuální dopravní situaci informovat kdykoliv. Jestliže si rádio zapnete hned po ránu, tak budete vědět, jestli si vzít ven deštník nebo sluneční brýle, jelikož vás Rádio Blaník poslech informuje i o počasí. Kromě aktuálního počasí nechybí ani předpověď.

Hezky česky

Milovníci českých hitů ocení pořad Hezky česky celý den, během kterého se hrají pouze české písničky a také pořad Slavné desky – HEZKY ČESKY!, který zase představí starší české hity. Jako na každém kvalitním rádiu, tak ani zde nechybí pořad Písničky na přání, během kterého lze zavolat přímo do studia a nechat si zahrát svojí oblíbenou muziku. Ve většině vysílání jsou pro vás zřejmě nejotravnější neustálé reklamy, které přerušují příjemnou hudbu, proto se Rádio Blaník rozhodlo udělat i pořad “Na Rádiu BLANÍK vám hrajeme každý den Hezky česky a bez reklam!“, tento dlouhý název pořadu již napovídá, že se jedná o nepřetržité vysílání bez reklam. Pořadů je na rádiu ještě mnohem více a lze si je užívat v podání skvělých moderátorů, stačí si zapnout Rádio Blaník online a užívat si příjemný poslech.

Jak rádio naladit?

Rádio Blaník vysílá ONLINE. To znamená, že poslouchat Rádio Blaník je ještě snazší než kdy dříve. Blaník si naladíte jednoduše na oficiálních stránkách rádia a můžete se směle pustit do poslechu. Za takové rádio nemusíte platit žádné rozhlasové ani žádné jiné podobné poplatky. Stačí mít dostatečně rychlý internet a počítač, který bude schopný rádio přehrát. To by ale v dnešní době měli zvládnout opravdu všechny. Není tedy nic snazšího, než poslouchat internetové vysílání Rádia Blaník online.

Soutěže rádia

Rádio Blaník však pořádá i zajímavé soutěže o hodnotné ceny. Například v létě je to soutěž o deset zájezdů k moři a není vůbec těžké vyhrát. Stačí pečlivě poslouchat vysílání Rádia Blaník a všimnout si, kdy zazní po sobě tři, předem dané písničky. Písničky musí zaznít bez jakéhokoliv přerušení a k jejich rozpoznání nebudete muset být nějak extra znalý hudebního showbyznysu. Jsou vybrány české a slovenské pecky, které byste opravdu měli poznat. Je to jednoduché, ne?

Pro jaké poluchače Rádio Blaník hraje

Rádio Blaník je tedy rádio pro všechny, kteří se nechtějí nikam hnát a chtějí si raději užít pohody. Rádio tedy nemusí být jen pro starší generaci, ale pro všechny pohodáře. Rádio Blaník je možné spustit online přes internet a to na pohodovosti celého poslechu ještě přidává. Blaník zkrátka dostál svému přízvisku „pohodové české rádio“ a to se dnes vidí málokdy.