Moderátoři - Rádio Blaník

Posloucháte často a rádi české rádio Blaník?

Máte na něm své oblíbené pořady a rádi byste věděli, který z moderátorů je to vlastně uvádí? V týmu jich je celkem dvanáct a každý z nich se specializuje na specifickou část vysílání. Většina z nich má stálé vysílací časy a vy si tedy můžete naplánovat poslech vám sympatických moderátorů a moderátorek.

Pavel Kučera

Pokud posloucháte rádio po ránu při cestě autem do práce, tak jeho hlas jistě velmi dobře znáte. Každé ranní vysílání pod jeho vedením, které začíná v pět hodin a končí v 8, vám jistě zpříjemní náladu a dodá mnoho energie do celého náročného pracovního dne.

Katka Pallayová

Jakmile se s vámi Pavel Kučera rozloučí poslední písničkou, nastupuje na jeho místo Katka Pallayová se svým dopoledním programem. Pokud tedy můžete mít při práci puštěné rádio Blaník, tak právě ona se bude snažit o to, aby vám práce utíkala co nejlépe od ruky.

Vláďa Slezák

Tento moderátor zastupuje v pátečním vysílání Katku Pallayovou a stará se tedy o celé dopolední vysílání. Pokud občas navštěvujete akce rádia Blaník, jistě jste se s ním již setkaly, protože na většině z nich nesmí chybět.

Jirka Svoboda

Máte rádi program „Hezky česky a bez reklam“? Touto částí vás bude každý všední den provázet právě tento moderátor. Ve vysílání ho můžete slyšet od 11:00 do 14:00.

Petr Brožík

Každé všední odpoledne bude vaším průvodcem na vlnách rádia Blaník Petr Brožík. Kromě pěkných českých i zahraničních písniček se od něj také dozvíte, na jakou kulturní akci byste mohli vyrazit.

Martin Císař

Během víkendu a svátků nastupují na moderátorská křesla jiní moderátoři, než na které jste zvyklí z programu během pracovních dnů. Martin císař se stará tedy o to, abyste do volného dne vstávali s dobrou náladou a toto rozpoložení vám vydrželo celý den.

Mirek Thera

V neděli od 11:00 vás bude na rádiu Blaník provázet Mirek Thera. Jeho písničky vám zpříjemní odpoledne a vytvoří dobrou relaxační atmosféru.

Vladimír Čech

Kdo by neznal turistický pořad s Čechem po Čechách. Se svými příspěvky přichází moderátor Vladimír Čech do vysílání v průběhu dopoledního programu na rádiu Blaník. Chcete-li tedy například dostat inspiraci pro prázdninový výlet, nezapomeňte si pustit rádio každý všední den od 10:00.

Magdalena Lípová

Meteoroložka Magdalena Lípová vám nesděluje předpověď počasí pouze v České televizi, ale také ve vysílání rádia Blaník. Každé pondělí vám sdělí týdenní předpověď a v pátek se od ní zase dozvíte, jaké bude počasí o víkendu.

Eva Laštovičková a Monika Poledníková

Rádi si necháváte hrát písničky na přání? Pokud ano, tak právě Eva Laštovičková a Monika Poledníková jsou těmi, kdo je do vysílání může i s vaším vzkazem zařadit.

Jirka Šindelář

Posledním z moderátorů je Jirka Šindelář. Jeho vysílání není nikterak pravidelné, ovšem pokud se již k mikrofonu dostane, celé vysílání stojí rozhodně za to.

Proč by jste měli Rádio Blaník poslouchat?

Všichni výše zmínění moderátoři a moderátorky se rádi starají o vaši zábavu a přinášejí vám i mnohé užitečné informace. Každý den jsou totiž do vysílání zařazeny ty nejdůležitější zprávy z Čech i z ciziny. Nejvíce času je ovšem samozřejmě věnováno samotným písničkám pro vaši dobrou náladu. Ve vysílání je poměr českých a zahraničních interpretů přibližně padesát na padesát a tudíž si snad každý přijde na své. Písničky za sebou plynou v pohodovém tempu s krátkými komentáři tak, že poslech je vskutku příjemný. Proto je rádio Blaník také tak oblíbené, oproti stanicím kde se program skládá ze sáhodlouhých rozhovorů, během kterých práce takřka neutíká. Nezapomeňte tedy poslouchat „Rádio Blaník – pohodové české rádio“